Центр громадянських свобод та Міжнародна Гельсінська асоціація продовжують міжнародні дискусії правозахисників у форматі Solidarity Talks. Завідувачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 ХНУВС Тетяна Гудзь і доцентка цієї ж кафедри Євгенія Логвиненко взяли участь в обговоренні теми «Фальсифікація історії як чинник порушень прав людини: що може зробити міжнародна правозахисна спільнота?».

Під час вебінару були розглянуті наступні питання: методи фальсифікації історії та їх вплив на права людини; реагування міжнародної правозахисної спільноти на фальсифікації історії та ефективність цих реакцій; форми взаємодії правозахисників різних країн для запобігання використанню фальсифікації історії з метою порушень прав людини.