Слухач магістратури факультету № 3 старший лейтенант поліції Данііл Зінченко взяв участь у проходженні курсів на онлайн-платформі «Дія-освіта» – «Цифрова грамотність», «Цифрові держслужбовці», «Безбар’єрна грамотність», «Цифрові юристи», «Штучний інтелект», що дозволило підвищити рівень знань та навичок у відповідності зі своєю спеціалізацією.
Курси були розроблені професійними викладачами та експертами у відповідній галузі, що гарантує їх якість та корисність для слухачів магістратури університету. Використання цієї платформи є важливим етапом у підготовці майбутніх фахівців і допомагає їм досягти успіху у своїй професійній діяльності.
За результатами навчання слухач магістратури отримав відповідні сертифікати. Набуті компетентності будуть використані в освітньому процесі.