Старша викладачка кафедри криміналістики, досудової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 ХНУВС Юлія Іншекова провела зустріч з учнями Довжоцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Колегіум» с. Довжок Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області. Під час бесіди на тему «Вступ на навчання до ХНУВС» вона ознайомила школярів з правилами вступу, умовами навчання, матеріально-технічною базою, науково-педагогічним складом університету та переліком спеціальностей.

Представниця університету поінформувала майбутніх абітурієнтів щодо переваг навчання у поліцейському виші, професійних можливостей, які отримують курсанти та студенти, перспективами подальшого працевлаштування. Школярі також із зацікавленістю прослухали інформацію про порядок та умови вступу до університету, про форми навчання і спеціалізації, про роботу підготовчих курсів.

Усі бажаючі отримали друковані матеріали з актуальною інформацією про університет.