Завідувачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Гудзь, доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Оксана Мельничук, провідна фахівчиня факультету № 1 Лілія Жиронкіна та курсанти університету провели чотири заходи з учнями Косівського ліцею № 2 ім. Михайла Павлика, Косівського ліцею ім. Ігоря Пелипейка, Пістинського та Старокосівського ліцею.

Зустріч відбулась за сприяння керівника відділу освіти Косівської міської ради Івано-Франківської області, в якій взяли участь понад 150 учнів 10-11 класів. Представники університету ознайомили присутніх з історією університету, цьогорічними умовами вступу, як на факультети за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб, перспективами майбутнього працевлаштування. Для абітурієнтів у презентаційному форматі було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти.