Керівництвом факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ організовано чергову онлайн-зустріч із вступниками, які виявили бажання вступити на факультет за кошти фізичних та юридичних осіб. Захід був організований спеціально для осіб, які проходять службу та мають військові або спеціальні звання. Зустріч відбулася за участю деканеси факультету № 6 Оксани Брусакової, її заступника Костянтина Свердліна, а також відповідального секретаря приймальної  комісії Марини Давидової. До майбутніх здобувачів освіти були доведені перспективи та переваги навчання на факультеті, а також цьогорічні особливості вступу, зокрема йшлося про можливість вступу за «внутрішніми» іспитами. На усі запитання були надані фахові відповіді.