У межах поширення практики залучення здобувачів вищої освіти ХНУВС до заходів неформальної та/або інформальної освіти курсанти факультету № 3 групи 105 разом із доценткою кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Іриною Казанчук під час викладання дисципліни «Основи адміністративно-юрисдикційної діяльності» пройшли на відкритій платформі студії громадянської освіти «ВУМ online» навчальний курс «Права людини в дії», організований за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Під час проходження навчального курсу з метою кращого опанування навчального матеріалу з дисципліни «Основи адміністративно-юрисдикційної діяльності» курсанти вирішували практичні кейси та змогли відповісти на важливі питання: «якою є міжнародна практика захисту прав людини?», «які права людини і громадянина визначені в українському законодавстві і який правовий механізм їх захисту?», «який правовий статус має Уповноважений Верховної Ради України з прав людини?», «які державні органи повинні забезпечити права людини і громадянина в Україні», «які повноваження покладені на органи поліції у сфері забезпечення прав людини і громадянина?», «які види звернень громадян передбачені адміністративним законодавством України, і який порядок розгляду звернень громадян органами державної влади?», «хто може бути суб’єктом катувань згідно міжнародних стандартів?», «у чому полягає порядок проведення мирних зібрань?» та інші.

За результатами проходження курсу курсанти, які успішно склали підсумкові тести, отримали відповідні сертифікати. Слід зазначити, що ті теоретичні знання і навички, які отримали курсанти в процесі навчання, стануть у нагоді під час складання ними екзамену із дисципліни «Основи адміністративно-юрисдикційної діяльності», а також сприятимуть викладачеві в оцінюванні рівня успішності курсантів.