Відбулося засідання наукового гуртка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1, присвячене 27-му Дню науки в Україні. Тема обговорення – «Актуальні питання адміністративно-правового забезпечення прав і свобод людини та громадянина в діяльності правоохоронних органів України в умовах воєнного стану».

Керівниця наукового гуртка – доцентка кафедри, кандидатка юридичних наук, доцентка Ірина Казанчук наголосила на важливості науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти за профілем кафедри, незважаючи на воєнний стан в країні, а також наголосила на обов’язковому дотриманні стандартів академічної доброчесності в науково-дослідній діяльності курсантів університету. Окрему увагу вона звернула на зміни й доповнення, які відбулися останнім часом у діючому адміністративному законодавстві України стосовно діяльності Національної поліції та інших правоохоронних органів, які слід врахувати при написанні наукових робіт.

Наприкінці засідання було наголошено на подальшій плідній науковій роботі членів наукового гуртка кафедри.