З метою національно-патріотичного виховання молоді старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Лариса Сазанова провела бесіду з курсантами першого курсу факультету № 1 за темою «У чому проявляється патріотизм?». Курсанти висловили свою думку, що патріотизм – це любов до Батьківщини та свого народу, готовність відстояти незалежність України, служити та захищати її. В умовах повномасштабної війни особливого значення набуло розуміння громадянського обов’язку та готовності стати на захист держави. Курсанти згадали відомі фільми, вірші, пісні, фрази, які виникли під час російської агресії та стали популярними в світі. Всі висловили впевненість в тому, що винні в воєнних злочинах будуть покарані, та Україна обов’язково переможе.