Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – завідувач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Василь Кікінчук, доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Оксана Мельничук і голова курсантсько-студентського самоврядування курсант факультету № 4 Олександр Бабич провели профорієнтаційний захід з учнями 10-11 класів Рукшинського ліцею Рукшинської сільської ради Дністровського району Чернівецької області. У зустрічі, що відбулася за сприяння директора ліцею Сергія Шишковського, взяли участь близько 60 учнів.

Випускникам ліцею розповіли про історію створення університету, ознайомили з цьогорічними умовами вступу, як на факультети за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб, з перспективами майбутнього працевлаштування. Ліцеїстам було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти. Курсант поділився своїми враженнями від навчання та досвідом вступу до Харківського поліцейського вишу.

Зустріч відбулась в дружній і теплій атмосфері. З керівником ліцею було укладено договір про співпрацю.