Кандидат економічних наук, доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Парфентій спільно з бухгалтером КЗ «Сумський Палац дітей та юнацтва» Ольгою Ткаченко в режимі відеоконференції провели заняття із дисципліни «Бухгалтерський облік». Тема – «Шахрайство та корисливі зловживання з використанням облікових документів: основні шляхи запобігання та виявлення» для студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності «Право».У межах навчальної теми «Використання облікових документів при виявленні та розслідуванні корисливих зловживань в окремих сферах економічної діяльності» студентів ознайомили з можливими способами здійснення шахрайства та корисливих зловживань із використанням облікових документів і основними шляхами їх недопущення та виявлення. Студентам розповіли про випадки шахрайства та зловживань, з якими довелося зіткнутися доповідачці протягом багаторічної роботи на посаді головного бухгалтера.

Сумська філія ХНУВС