У межах візиту представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста в університеті було проведено тренінг «Принципи використання сили правоохоронними органами відповідно до міжнародного гуманітарного права та міжнародного права прав людини. Введення в міжнародне гуманітарне право». У ньому взяли участь представники науково-педагогічного складу університету, а також працівники поліції, які проходять курси підвищення кваліфікації на базі поліцейського вишу з Київської, Вінницької, Хмельницької, Харківської, Рівненської, Черкаської та Львівської областей. До участі у тренінгу долучилися представники кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4, кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1, кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1.

Під час тренінгу розглядалися питання з основ міжнародного гуманітарного права, міжнародного права щодо прав людини та міжнародних стандартів правоохоронної діяльності, мандат і діяльність Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні. Після закінчення навчання учасники тренінгу отримали сертифікати. Їх вручив ректор університету Валерій Сокуренко та представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста.