Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Марина Джафарова провела бінарне заняття для курсантів другого курсу факультету № 2 з навчальної дисципліни «Адміністративний процес» за участю старшого дізнавача сектору дізнання відділення поліції № 1 Кам’янець-Подільського РУП ГУНП у Хмельницькій області.

Він розповів курсантам про процесуальні особливості проведення досудового розслідування у формі дізнання, висвітлив повноваження дізнавачів, нюанси кваліфікації та підслідності, а також звернув увагу на організацію взаємодії дізнавачів з оперативними підрозділами поліції та іншими правоохоронними органами під час проведення слідчих (розшукових) дій.

Працівник практичного підрозділу поліції зазначив, що професія дізнавач вимагає не лише теоретичних і практичних знань, досконалого володіння нормами діючого законодавства, що є запорукою успішної правоохоронної діяльності, але й творчого й нестандартного підходу до вирішення окремих завдань, особистих і ділових якостей, особливо під час спілкування поліцейського з окремими категоріями громадян, зокрема наркоманами, раніше судимими тощо. Проведення бінарного заняття є корисним та розвиває професійні компетенції майбутніх правоохоронців.