Доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Станіслав Іванов у межах проведення профорієнтаційної роботи зустрівся з учнями та випускниками ліцею № 4 м. Івано-Франківськ.

Він розповів про умови вступу до університету, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців для практичних підрозділів Національної поліції України, подальше навчання за обраними спеціальностями тощо. Повідомив, що на порталі для кандидатів за державним замовленням osvita.np.gov.ua до 31 травня поточного року відкрито реєстрацію для заповнення анкет на навчання у заклади вищої освіти із специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

Наприкінці заходу доцент кафедри відповів на всі запитання майбутніх абітурієнтів та окреслив перспективи подальшого працевлаштування випускників університету.