Студентка Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марія Колбас, яка навчається на першому курсі за спеціальністю «Право», взяла участь у фотоконкурсі «Вишиванка – мій генетичний код». Захід був організований відділом молодіжної політики Сумської міської ради та проводився в Telegram-каналі шляхом онлайн-голосування.

За гарну світлину та підтримку українських традиції Марію Колбас відзначено дипломом учасниці фотоконкурсу та подарунком від благодійників, урочиста церемонія якого відбулась у молодіжному центрі «Романтика».

Студентсько-курсантське самоврядування Сумської філії підтримує активну життєву та громадянську позицію Марії та бажає їй успіхів у нових проєктах.

Сумська філія ХНУВС