Завідувачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Тетяна Гудзь взяла участь у роботі VI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Реалізація прав людини у діяльності правоохоронних органів». Конференція проводилася Криворізьким навчально-науковим інститутом Донецького державного університету внутрішніх справ.

Тетяна Гудзь виступила з доповіддю «Захист персональних даних в умовах російсько-української війни», під час якої наголосила на зростанні кількості кібератак, спрямованих на збір персональних даних громадян України, а також необхідності ефективного захисту персональних даних як важливого елементу забезпечення безпеки та приватності українських громадян в умовах війни.