Від імені ректора університету член-кореспондента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Валерія Сокуренка, членів ректорату та Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ учасників наукового заходу привітав перший проректор університету доктор юридичних наук, професор Олександр Моргунов. У своєму виступі він зазначив, що тема сьогоднішнього заходу є дуже важливою, адже пов’язана із підготовкою правоохоронців у системі МВС України в умовах воєнного стану, тому потребує наукового обговорення та переосмислення. Олександр Моргунов побажав учасникам плідної роботи, наснаги, творчих успіхів і подальших наукових здобутків, що сприятимуть відновленню територіальної цілісності нашої держави.

Пошук шляхів ефективного вирішення можливих проблемних аспектів щодо підготовки поліцейських має здійснюватися за допомогою ґрунтовного наукового аналізу, що дозволить розробити якісні зміни та доповнення до чинного законодавства України. У дискусії взяли участь: проректор ХНУВС доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Олександр Музичук; академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Олександр Бандурка; член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Сергій Гусаров; представник Поліцейської академії в Щитно доктор Томаш Шемановскі; керівниця відділу з управління і розвитку людських ресурсів КМЄС в Україні (Head of Human Resources Reform Development Unit,  EUAM – Ukraine) Анамарія Фудулі; т.в.о. заступника начальника ГУНП в Рівненській області Олександр Валуйський;  доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС кандидат юридичних наук Тихон Шевченко; в.о. доцента кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент Руслан Мукоіда; доцентка кафедри спеціальної фізичної підготовки Національної академії внутрішніх справ кандидатка наук з фізичного виховання та спорту Ганна Бикова; викладачка кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС Анна Циркулєнко, представники Збройних Сил України.

Висловлені наукові погляди стануть основою для подальшої роботи з налагодження ефективної взаємодії органів і підрозділів Національної поліції України, а сформульовані рекомендації будуть впроваджені в освітній процес.