Доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС Катерина Маннапова провела онлайн лекційне заняття за темою «Інструменти допомоги при стресі» для учнів старших класів, вчителів шкіл, батьків і всіх бажаючих. Під час зустрічі було обговорено поняття стресу та симптоми його переживання. Учасників також було ознайомлено з «інструментами самодопомоги» – психологічними вправами та техніками стабілізації психоемоційного стіну. Особливу увагу було приділено методикам наснаження психологічними ресурсами – BASIC Ph та «Дерево». Наприкінці зустрічі Катерина Маннапова розповіла про особливості навчання в університеті, ознайомила з умовами та перевагами вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ.