За сприяння Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області представники Харківського національного університету внутрішніх справ зустрілись зі старшокласниками закладів середньої освіти м. Сторожинець Чернівецького району. У зустрічі взяли участь викладач кафедри конституційного та міжнародного права факультету № 4 Вадим Мальцев, провідна фахівчиня факультету № 1 Лілія Жиронкіна, голова курсантсько-студентського самоврядування курсант факультету № 4 Олександр Бабич, курсантка факультету № 1 Ольга Мельничук, представники ГУНП в Чернівецькій області – інспекторки сектору організації відбору управління кадрового забезпечення Юлія Макушенко та Ангеліна Дарійчук, старший інспектор ювенальної превенції Строжинецького відділу поліції Володимир Прокопчук. На зустрічі обговорювались особливості вступної кампанії у 2023 році.

Представники університету ознайомили присутніх з історією університету, його відомими випускниками, цьогорічними умовами вступу як на факультети за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб, перспективами майбутнього працевлаштування. Для абітурієнтів у презентаційному форматі було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти. Зустріч відбулась в дружній та теплій атмосфері. Курсанти також поспілкувались з випускниками шкіл, розповіли їм про навчання, поділилися власним досвідом вступу до вишу.

Загалом у зустрічі взяли участь понад 150 учнів 10-11 класів.