Представники Харківського національного університету внутрішніх справ провели низку профорієнтаційних зустрічей з учнями 10-11 класів Печеніжинського ліцею, Нижньовербізького ліцею ім. Героя України О. Кукурби, Замулинецького ліцею та Коломийського ліцей № 5 ім. Т. Г. Шевченка Коломийського району Івано-Франківської області. У заході взяли участь: доцентка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Інна Строк, доцентка кафедри конституційного та міжнародного права факультету № 4 Євгенія Логвиненко, доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Оксана Мельничук, а також курсанти факультету № 4 Олександр Бабич та Давид Довгань.

Під час зустрічі учнів ознайомили з цьогорічними умовами вступу як на факультети за державним замовленням, так і за кошти фізичних та юридичних осіб на факультет № 6, де навчаються студенти, а також перспективами майбутнього працевлаштування. Абітурієнтам розповіли про покроковий алгоритм дій при вступі до закладу вищої освіти. Курсанти поспілкувалися зі старшокласниками, поділилися з ними досвідом та враженнями від навчання у Харківському поліцейському виші. Із директорами ліцеїв представники університету підписали договори про співпрацю.