Напередодні Міжнародного дня захисту дітей працівники відділу соціально-гуманітарної роботи, кафедри теорії та історії держави і права, курсанти факультету № 1 разом із кураторкою навчальної групи, професоркою цієї ж кафедри Юлією Загуменною привітали зі святом вихованців закладу дошкільної освіти № 17 «Світлячок» Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області.
Представники університету привезли дітям санітарно-гігієнічні засоби, іграшки, книжки, розвиваючі ігри та солодощі, побажали хлопчикам і дівчаткам міцного здоров'я, гарного настрою, але головним було побажання – миру та скорішої перемоги нашій країні.
Діти отримали позитивні емоції та максимум задоволення від спілкування, відчули підтримку і любов дорослих.