Представниці кафедри соціології та психології факультету № 6 Юлія Бойко-Бузиль та Яна Пономаренко доєдналися до роботи ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції з нагоди відзначення Дня науки-2023 в Україні «Актуальність та особливості наукових досліджень в умовах воєнного стану», що відбулася за сприяння Державного науково-дослідного інституту МВС України.
На конференції було систематизовано та узагальнено результати наукових досліджень в умовах воєнного стану, а також обговорено досвід їх впровадження; пріоритетні напрями розвитку науки і техніки в Україні в умовах воєнного стану; новітні тенденції світової науки і техніки; стратегії розвитку наукових досліджень в умовах воєнного стану.
Результати участі у конференції будуть використані викладачами для удосконалення змісту забезпечуваних ними освітніх компонентів, зокрема «Основи наукових досліджень», «Методика та організація наукового дослідження» та ін.