Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олег Гончарук взяв участь у міжнародному онлайн-тренінгу «Методичний інструментарій розвитку успішної комунікації англійською мовою дорослої аудиторії» від Міжнародного освітнього центру Dinternal Education. Під час заходу розглядалися такі питання: складові успіху у навчанні говорінню (релевантний контекст та вивчення функціональних фраз), дієві прийоми запам’ятовування та використання сталих лексичних виразів для мовленнєвих інтеракцій, нестандартні види завдань для ефективного розвитку комунікативної компетентності студентів.

За результатами тренінгу Олег Гончарук закріпив навички планувати індивідуальне навчання у різних групах, залучати студентів в англомовне середовище за допомогою сучасних комунікативних вправ, варіювати види роботи із врахуванням розмаїття матеріалів курсу та вимог студентів.