За високу виконавську майстерність, популяризацію української пісні курсанти факультету № 1 Юлія Сарваєва та факультету № 4 Олександр Бабич отримали дипломи за участь у П’ятому ювілейному Всеукраїнському конкурсі естрадної пісні імені Миколи Мозгового. Захід був організований Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва у співпраці з департаментом інформаційної діяльності, культури, національностей та релігії Хмельницької обласної військової адміністрації під патронатом голови Хмельницької обласної ради Віолетти Лабазюк.
Дипломом також нагороджено випускницю факультету № 1 лейтенанта поліції Владиславу Анісімову.
Курсанти у вільний від навчання час активно займаються вокалом у народній естрадно-музичній студії «Нове тисячоліття» під керівництвом Почесного громадянина Камʼянця-Подільського, заслужено працівника культури Петра Ситника.