Завідувач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 доктор юридичних наук Михайло Щербаковський та професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 доктор юридичних наук Руслан Степанюк взяли участь у міжнародному вебінарі для судових балістів «Глок – Історія, Виробництво, Еволюція».

Спікерами вебінару виступили практикуючі судові експерти Павло Гіверц (Ізраїль) та Омар Фелікс (США).

Учасниками заходу стали понад 70 експертів і науковців з України, Молдови та Вірменії. Вони прослухали розгорнуту доповідь про найбільш популярний у світі пістолет марки Глок: історію його створення, існуючи модифікації, та характеристики. Увагу учасників привернула інформація щодо особливостей виготовлення пістолету та слідів від обладнання, що виникають на поверхні ствола, бойка та інших деталей, які після пострілу залишають сліди на гільзі та кулі. Вказані сліди-відбитки мають суттєве значення під час експертного дослідження для встановлення моделі пістолету та ідентифікації конкретного екземпляру зброї. Під час вебінару доповідачі відповіли на численні запитання учасників, присутні поділилися своїм власним досвідом експертного дослідження вогнепальної зброї. На думку організаторів подібні заходи передбачаються проводити надалі із запрошенням провідних експертів інших країн.