Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 Валентина Почуєва взяла участь у Міжнародному онлайн-тренінгу «Переваги використання цифрових платформ Pearson для досягнення учнями найкращих результатів у вивченні англійської мови» від Міжнародного освітнього центру Dinternal Education.

Під час заходу учасники розглядали такі питання: особливості проведення занять онлайн, використовуючи Presentation tool; переваги виконання завдань в електронному робочому зошиті MyEnglishLab; потенціал та функціонал Test Generator для створення тестів тощо.

За результатами тренінгу Валентина Почуєва навчилася використовувати найкращі інструменти для проведення різних етапів заняття з Presentation tool, правильно планувати виконання студентами самостійного завдання в MyEnglishLab та використовувати функціонал Test Generator для створення унікальних тестів.