У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося комплексне заняття зі спеціальної і правової підготовки членів громадських формувань з охорони громадського порядку та представниками ГУНП у Вінницькій області.

Викладачем кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Анною Циркулєнко було проведено заняття з ідентифікації вибухових пристроїв. Старший викладач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Катерина Пензєва провела заняття із домедичної допомоги.

Доцентом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Тихоном Шевченком, старшим викладачем кафедри Олександром Скляром та викладачем кафедри Анною Циркулєнко проведено практичне заняття із тактичної підготовки.