Завідувачка підготовчого відділення факультету № 6 кандидатка історичних наук, доцентка, старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних наук Оксана Малютіна взяла участь у X Міжнародній науково-практичній конференції «Scientific progress: innovations, achievements and prospects» («Науковий прогрес, інновації, досягнення та перспективи»), що відбулася в м. Мюнхен, Німеччина.

На історичну секцію конференції було подано її тези «The phenomenon of the Ukrainian Cossacks (updating the historical past)» («Феномен українського козацтва (актуалізація історичного минулого)»). За результатами конференції Оксана Малютіна отримала відповідний сертифікат, яким також передбачено підвищення кваліфікації на 24 год., 0.8 кредитів ЕСТS. Електронний варіант матеріалів розміщено на сайті конференції.