Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 Олег Гончарук взяв участь у Міжнародному онлайн-тренінгу «Інтенсивна підготовка до іспитів з англійської мови в старших класах з курсом Formula» від Міжнародного освітнього центру Dinternal Education. На тренінгу розглядалися такі питання: підготовка до складання ЗНО та міжнародних мовних іспитів, інструменти викладача для офлайн навчання та цифрові інструменти для онлайн навчання (для викладача та студента).

Олег Гончарук опанував вмінням визначати основні критерії при виборі автентичного ресурсу для підготовки студентів до іспитів з англійської мови, враховувати особливості роботи зі студентами при відпрацюванні різних типів екзаменаційних завдань, максимально використовувати увесь потенціал автентичного ресурсу з вивчення англійської мови.