У  м. Київ відбулося нагородження призерів ІІІ Європейських ігор. Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт нагородив призерів медалями «За працю і звитягу». Серед них і слухач магістратури факультету № 1 ХНУВС Єгор Скурихін. Він посів ІІ місце на ІІІ Європейських іграх, які проходили у м. Краків (Республіка Польща).

Єгор Скурихін — майстер спорту України міжнародного класу з таїландського боксу Муей-Тай, член національної збірної команди України, член збірної команди ХНУВС, неодноразовий чемпіон України, переможець чемпіонатів Європи та світу.

Тренер Єгора Скурихіна — старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3, заслужений майстер спорту України, суддя національної категорії, тренер збірної команди ХНУВС з «Таїландського боксу, К-1, кікбоксингу» Дмитро Константинов — відзначений Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту, значні трудові здобутки та багаторічну плідну професійну діяльність.