У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся спортивно-патріотичний захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту України. Змагалися збірні команди факультетів № 2, № 3 та поліцейських офіцерів громад, які проходять навчання у виші.

Від імені ректора університету Валерія Сокуренка до учасників звернулися проректори Олександр Музичук та Анатолій Клочко. Вони привітали юнаків і дівчат та побажали  їм перемоги, вірити в себе, свої сили, ставити високі цілі й досягати їх.

Т.в.о. завідувача кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Микола Боровик оголосив порядок проведення змагань і провів інструктаж для збірних команд.

У спортивній залі університету відбулися змагання з ігрових видів спорту – волейболу та настільного тенісу. У легкоатлетичному забігу учасники долали дистанції у 1000 та 3000 м.

За результатами змагань було визначено переможців і призерів в усіх видах спортивної програми:

Легка атлетика 1000 м (жінки):

І місце – курсантка факультету № 2 Діана Іващенко;

ІІ місце – курсантка факультету № 3 Вікторія Голуб;

ІІІ місце ­– курсантка факультету № 2 Діана Дзюба.

Легка атлетика 1000 м (чоловіки):

І місце – курсант факультету № 3 Станіслав Панасенко;

ІІ місце – курсант факультету № 3 Костянтин Соколов;

ІІІ місце – курсант факультету № 2 Назар Дербишов.

Легка атлетика 3000 м (чоловіки):

І місце – курсант факультету № 3 Владислав Малов;

ІІ місце – курсант факультету № 2 Володимир Манукян;

ІІІ місце – курсант факультету № 2 Олександр Чорнокульський.

Загальнокомандне місце – легка атлетика:

Настільний теніс:

І місце – факультет № 3.

Волейбол:

І місце – факультет № 2.

Найкращими спортсменками за видами спорту стали: курсантка факультету № 2 Ксенія Коновалова (волейбол); курсантка факультету № 3 Анна Зубко (настільний теніс); курсантка факультету № 2 Діана Іващенко, курсантка факультету № 3 Вікторія Голуб, курсантка факультету № 2 Діана Дзюба (легка атлетика 1000 м).

У загальному підсумку усіх видів спортивних змагань:

І місце – факультет № 2.

Переможці та призери отримали грамоти відповідних ступенів та заохочувальні призи.