Під час спортивних змагань відбулося нагородження працівників вишу з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.

Проректори університету Олександр Музичук та Анатолій Клочко вручили Почесні грамоти громадської організації ФСК «Універ-Динамо» декану факультету № 3 Геннадію Звірянському, заступниці декана факультету № 2 Олені Сашуріній.

Подякою громадської організації ФСК «Універ-Динамо» нагороджені: начальник відділу підвищення кваліфікації та спеціалізації інституту післядипломної освіти Сергій Федун, провідний фахівець факультету № 2 Олексій Нестеренко, провідний фахівець факультету № 3 Євгеній Ільїнський, викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Андрій Надутий, доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Владислав Колісніченко.

Проректор університету Сергій Бортник вручив Почесні грамоти ГО ФСК «Універ-Динамо» – декану факультету № 1 Віталію Романюку, його заступнику Сергію Севрюкову, декану факультету № 4 Миколі Марчуку, його заступнику Олександру Шломіну, старшому викладачу кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Михайлу Іншекову.

Подякою ГО ФСК «Універ-Динамо» також були нагороджені арбітр матчу, доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Олександр Пабат, старший викладач Володимир Євтушок, провідні фахівці факультету № 1 Михайло Пашко та Едуард Лаврусенко.