Представниці кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 кандидатка економічних наук доцентка Марина Петченко, кандидатка економічних наук Наталія Бобро та курсанти факультетів № 2, № 3  Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у вебінарі «Мінімізація негативних наслідків для постраждалих від сексуального насильства під час воєнної агресії РФ проти України». Захід організований та  проведений громадськими організаціями: «Інформаційно-консультативний жіночий центр», «Кременчуцький антикорупційний центр» за фінансової підтримки ОБСЄ в рамках проєкту WIN.

Спікерками заходу виступили: Оксана Гуйда –  голова ГО «Кременчуцький антикорупційний центр», Анастасія Ненька –  керівниця ГО «Інформаційно-консультативний жіночий центр». Під час вебінару було розглянуто питання: понятійний апарат «сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом» (СНПК), «сексуалізоване насильство під час військового конфлікту»; переваги та недоліки нормативно-правової бази щодо регулювання СНПК;  форми прояву сексуального насильства, пов'язаного з конфліктом; ідентифікація СНПК; процедура  розслідування та центи відповідальності; Кодекс Мурад інші.

Набуті знання і навички будуть використанні при виконанні службових обов’язків.