Завідувач кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Костянтин Мельник провів бінарне заняття з начальником СП ВП № 1 Чугуївського РУП В’ячеславам Палієм за темою: «Трудовий договір» з навчальною групою 205 факультету № 3. В’ячеслав Палій під час спілкування з курсантами розповів про сучасні умови проходження служби у практичних підрозділах Національної поліції України у тому числі й у прифронтових регіонах, про виклики, які стоять перед поліцейськими при проходженні служби в умовах воєнного стану, про грошове та матеріально-технічне забезпечення поліцейських підрозділів тощо. Курсанти ставили багато запитань В’ячеславу Палію, на які отримали вичерпні відповіді. Завідувач кафедри Костянтин Мельник зосередив увагу здобувачів освіти на питаннях правового регулювання прийняття на службу в поліцію, переведення на інші посади та звільнення поліцейських.