Завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Ірина Панова відвідала Харківський ліцей № 66 Харківської міської ради.

Вона провела зустріч із колективом вчителів ліцею та директоркою Наталею Подшиваловою, зробила розгорнуту доповідь про історію і сучасний стан освітньої та наукової діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ. Представниця університету розповіла про науково-педагогічний колектив факультету № 6, ознайомила зі структурою навчального процесу на факультеті, надала характеристику напрямів підготовки студентів в університеті і, зокрема, на факультеті № 6. Ірина Панова відповіла на запитання освітян та запросила їх стати учасниками онлайн-зустрічей, які постійно проводяться факультетами університету за участі керівного складу вишу.