Старший викладач кафедри іноземних мов факультету № 4 Артем Білоусов провів засідання наукового гуртка для курсантів 3 курсу факультету № 2 на тему «Роль скорочень та сленгових слів англійської мови під час військових дій в Україні». Внаслідок війни РФ проти України мова суттєво збагатилася неологізмами – сленгом війни, що шириться світом. Викладач ознайомив курсантів із поняттями «сленг» як ненормативної, неформальної лексики, що використовується з метою здійснення певних мовленнєвих функцій та поєднує різні категорії лексики, обговорив також значення терміну «скорочення» та «сленгізми-скорочення». Курсанти розглянули приклади військової сленгової фразеології, переглянули відео та презентацію. Знання й інформація, отримані під час бесіди, – запорука впевненого подолання лінгвокультурного бар’єра у спілкуванні з носіями мови.