Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – курсанти факультетів № 1 та № 4, члени наукового гуртка тактико-спеціального підрозділу «ЩИТ» разом із старшим викладачем кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Володимиром Євтушком, фахівцем факультету № 1 Ігорем Островським взяли участь в проведенні спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту. Учасники тренувань відпрацювали алгоритм дій через імітаційне моделювання надзвичайних ситуацій в умовах, наближених до реальних. Курсанти поліцейського вишу ознайомилися з основними способами захисту та загальними правилами поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, наданням першої домедичної допомоги потерпілим, правилами користування зброєю та військовою технікою. Учасники ТСП «ЩИТ» продемонстрували, яким чином відбувається захоплення злочинців.