Старша викладачка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Софія Попова виступила в ефірі радіо «Жидачів FM» у місті Жидачеві, Львівської області. Вона представила свою монографію, а також зосередила свою увагу на питаннях ранньої профорієнтації молоді – розповіла про Харківський національний університет внутрішніх справ, факультети та спеціальності, що пропонує виш. Представниця університету звернула увагу аудиторії на можливість отримання освітніх послуг як за очною, так і заочною формами навчання на факультеті № 6, де навчаються студенти за кошти фізичних та юридичних осіб, розповіла про філію університету у м. Камʼянець-Подільський, наголосила на перевагах навчання у виші та запросила майбутніх випускників шкіл вступати на навчання до одного з найкращих університетів України.