Кафедра соціології та психології ХНУВС активно підтримує та розвиває співпрацю з закладами вищої освіти України. У Всесвітній день психічного здоров’я представники кафедри взяли участь у науково-методичному семінарі «Ментальне здоров’я особистості у кризовому суспільстві», організованому Національним фармацевтичним університетом. Спікерами заходу виступили практичні психологи та фахівці психологічної галузі. Їх доповіді були присвячені таким важливим темам, як: «Психологічна готовність до життя після війни», «Збереження ментального здоров’я учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану», «Роль освіти у збереженні ментального здоров’я особистості», «Техніки когнітивно-поведінкової терапії щодо регуляції емоційного стану» та іншим.

Учасники семінару не тільки поповнили свої знання про ментальне здоров’я, але й отримали ідеї для подальшого розвитку цієї важливої для сучасного українського суспільства проблематики.