Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Ірина Кирєєва долучилася до заходу «Кіно, яке не подивляться орки», що пройшло за участі українського журналіста Ігоря Жукова та громадських активістів щодо протидії російській агресії через кіно-пропаганду. Учасники заходу обговорили поширення інформації, особливо серед громадян європейських держав про розповсюдження країною-агресором пропагандистських фільмів, що містять брехливі перекручені відомості. Значна кількість студентів вишів України наразі продовжують навчання дистанційно, тому важливим є їхнє спілкування з місцевим населенням щодо реальних події в Україні. Кожен має робити свій внесок до нашої спільної перемоги на російським ворогом.