Заступник начальника – начальник 2-го відділу Управління протидії кіберзлочинам у Дніпропетровській області Департаменту кіберполіції НПУ Іван Койнов та доцентка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Євгенія Логвиненко провели бінарне заняття з дисципліни «Основи конституційного права. Забезпечення прав і свобод людини. Практика Європейського суду з прав людини». Заняття пройшло для здобувачів вищої освіти 1 курсу факультету № 4, які навчаються за спеціальністю «Кібербезпека».

Кіберполіцейський розповів про різні аспекти кібербезпеки та боротьби з кіберзлочинністю. Він наголосив, що важливо мати баланс між захистом суспільства від кіберзлочинності й забезпеченням прав і свобод кожного громадянина. Під час заходу курсанти розглянули питання захисту особистих даних, інтернет-шахрайства, шахрайських схем тощо.