Викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валерієм Матусом проведено профорієнтаційну зустріч із керівництвом Сумської класичної гімназії.

Під час зустрічі обговорили питання інформування випускників щодо умов вступу на навчання до філії, правила подання документів кандидатів на навчання до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, особливості організації освітнього процесу, практичного навчання, наукової та міжнародної діяльності, дозвілля студентів і курсантів.

Валерій Матус наголосив на високому рівні матеріально-технічної бази філії, високій якості підготовки майбутніх фахівців у галузі права та правоохоронної діяльності.

Із керівництвом гімназії обговорили основні проблеми та перспективні напрями розвитку зв’язку між закладами освіти, участі у наукових програмах, проведенні науково-практичних конференцій, сумісних навчально-методичних семінарів, практичних та бінарних занять, звернули увагу на можливість доступу до наукової бази філії тощо.

За результатами зустрічі укладено договір про подальшу співпрацю.