Команда «CyberСops» Харківського національного університету внутрішніх справ взяла участь в онлайн-змаганнях «Kharkiv Regional CTF», що були організовані Харківським національним університетом радіоелектроніки за підтримки Проєкту «USAID Кібербезпека критично важливої інфраструктури України».

У заході зареєструвалися команди з 11 закладів вищої освіти Харкова.

Протягом 12 годин команди вирішували 34 складні завдання з пошуку та експлуатації вразливостей у різних сферах: Cryptography, Steganography, Reverse Еngineering, Mobile, Programming, Web, Digital Forensics, PWN та інші. Завдання проходили у форматі #Jeopardy CTF, де для підтвердження виконання потрібно було знайти та надати кодове слово – прапорець. Захід пройшов у напруженій атмосфері, сповненій конкуренції, що стимулювала учасників до застосування своїх найкращих навичок і здібностей. Учасники використовували свою творчість та кмітливість для розробки інноваційних стратегій та рішень, що додавало ще більше цікавості змаганням.

Команда Харківського національного університету внутрішніх справ «СyberСops» виборола І місце.