Курсанти 2 курсу факультету № 4 разом із кураторкою групи, старшою викладачкою кафедри іноземним мов Тетяною Кальченко відвідали наукову бібліотеку університету. Начальниця відділу книгозберігання Ольга Лазарева та бібліотекарка Жанна Лазоренко розповіли про порядок користування бібліотечними ресурсами та послугами, ознайомили з правами, обов’язками та відповідальністю користувачів. Курсанти дізналися про основні завдання забезпечення повного, якісного і оперативного бібліотечно-бібліографічного та інформаційного обслуговування здобувачів вищої освіти університету на основі широкого доступу до бібліотечних і світових інформаційних ресурсів. Курсанти цікавилися можливістю оперативного доступу до бібліотечно-інформаційних ресурсів і користуванням навігатором по електронних навчальних та наукових ресурсах і сервісах.