Викладачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Наталія Грідіна провела для курсантів факультету № 2 бінарне заняття на тему «Організація діяльності служби дільничних офіцерів поліції» з навчальної дисципліни «Поліцейська діяльність» за участі інспектора сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Івано-Франківського районного управління поліції ГУНП в Івано-Франківській області Анатолія Клим’юка.

Під час заняття обговорювалися питання організації діяльності дільничних офіцерів поліції та поліцейських офіцерів громади, включаючи розподіл завдань, звітність, співпрацю з іншими службами тощо. Наприкінці зустрічі працівник поліції відповів на численні запитання курсантів, що стосувались особливостей та специфіки роботи відділу превенції.