Професорка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВС докторка психологічних наук, професорка Наталя Мілорадова взяла участь у проведенні тренінгу «Роль і завдання поліції в місцевій системі запобігання та протидії домашньому насильству» в межах проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства». Захід проходив за підтримки представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA), Національної поліції України, Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України у м. Івано-Франківськ. У заході брали участь представники різних підрозділів Національної поліції України, залучені до реагування на факти домашнього насильства у громадах. Під час тренінгу розглядалися наступні теми: «Національна та місцева системи запобігання та протидії домашньому насильству», «Роль та завдання поліції у забезпеченні окремих елементів національної системи запобігання та протидії домашньому насильству», «Особливості взаємодії поліцейських при реагуванні на факт домашнього насильства», «Передумови та наслідки вчинення домашнього насильства», «Механізми здійснення домашнього насильства», «Психологічні особливості постраждалої особи та кривдника».