Відбулася організаційна зустріч голови Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ Віталія Найди з курсантами 1 курсу факультету № 4 щодо особливостей та напрямів діяльності здобувачів вищої освіти в межах Школи наукового лідерства вишу. Зустріч була організована за сприяння декана факультету № 4 Миколи Марчука. Голова Школи розповів курсантам історію становлення та основні досягнення Школи наукового лідерства, ознайомив із командою, завданнями та перспективами розвитку.

Першокурсники довідалися про історію становлення наукових знань у світі, а також прослухали мотивуючі цитати провідних науковців людства. Свій виступ Віталій Найда закінчив авторським віршем про розвиток наукової діяльності в університеті.