У межах проведення профорієнтаційної роботи професор кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Марина Джафарова відвідала Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді у м. Вінниця.

Представниця університету зустрілася із заступницею директора з виховної роботи Наталією Синявською, розповіла про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців в Харківському національному університеті внутрішніх справ, роз’яснила правила вступу до вишу, ознайомила з роботою підготовчих курсів, надала характеристику напрямів підготовки здобувачів вищої освіти, а також запросила майбутніх випускників ліцею обирати актуальні спеціальності, за якими готують фахівців у ХНУВС.