Начальник СІП Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області майор поліції Віталій Шендерук, заступник начальника сектору моніторингу підполковник поліції Василь Підгорник та доцентка кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Тетяна Колісник в межах навчальної дисципліни «Інформаційні та комунікаційні технології» провели бінарне заняття для курсантів групи 106 факультету № 1.

Під час заняття було розглянуто специфіку роботи чергового сектору моніторингу в Інформаційно-комунікаційній системі «Інформаційний портал Національної поліції України», продемонстровано роботу з певними інформаційними підсистемами ІПНПУ, ознайомлено з алгоритмом реагування на події, проаналізовано основні компоненти системи та їх вплив на ефективність реагування на повідомлення про злочини та події. Здобувачі освіти також ознайомилися з алгоритмом використання  радіозв’язку.