Провідна інспекторка Салтівського районного відділу  філії державної установи «Центр пробації» в Харківській області Каріна Самойлик і доцентка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Ірина Луценко провели бінарне заняття для студентів однієї з навчальних груп Харківського національного університету внутрішніх справ з навчальної дисципліни «Кримінально-виконавче право».

Під час заняття Каріна Самойлик розповіла про роботу центру пробації, його підрозділи та персонал, завдання і функції, а також про взаємодію органу пробації з органами влади, підприємствами, установами та організаціями. Студенти ставили багато запитань щодо видів пробації, суб’єктів пробації, їх прав та обов’язків, соціально-виховних і наглядових заходів, що застосовуються до суб’єктів пробації тощо. Практичний працівник на всі запитання надала вичерпні відповіді.