Старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 капітан поліції Олександр Скляр разом зі слідчим слідчого відділення поліції № 5 Криворізького районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області Владиславом Бугровським провели бінарне заняття з курсантами кураторської групи 3 курсу факультету № 3 із дисципліни «Тактико-спеціальна підготовка» за темою «Застосування кайданків».

Особлива увага приділялась застосуванню кайданків для проведення процесуальних дій з особами у випадках, коли вони можуть створити реальну небезпеку оточуючим або собі. У межах заняття слідчий поділився практичним досвідом використання кайданок до затриманих та пояснив, які заходи безпеки мають бути вжиті. На поставленні запитання курсанти отримали ґрунтовні відповідь за вказаною темою.